Czytaj więcej...

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą, która odbyła się dzień wcześniej 23 czerwca o godzinie 10.30 w kościele p.w. św. Antoniego Padewskiego w Nożynie.

Czytaj więcej...

Dnia 23 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola przez starszaków i zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022.

Czytaj więcej...

Dnia 18 czerwca br w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Festyn Rodzinny pt. “Cudowną Rodzinę mam".

Czytaj więcej...

Pierwsza w Europie, druga na świecie, Konstytucja 3 maja to powód do dumy dla Polaków, którzy podjęli trud reformowania Rzeczpospolitej.

Czytaj więcej...

Z okazji  Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski wraz z całą męską społecznością szkolną składa wszystkim kobietom, tym małym i tym dużym najserdeczniejsze życzenia.

Czytaj więcej...

Jest taki jeden magiczny dzień w roku, w który pewien poczciwy Pan z siwą brodą i w czerwonym kubraczku odwiedza wszystkie grzeczne dzieci.

Czytaj więcej...

Dnia 19.11.2021r. w grupie Pszczółek odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności.

Czytaj więcej...

Wskrzeszamy dziś bohaterski czas i oddajemy cześć tym wszystkim, którzy do Polski szli i nigdy nie doszli, tym, których groby rozsiane są po całym świecie, i tym, którzy grobów w ogóle nie mają. Kłaniamy się Wam dziś nisko i zapalamy znicz – symbol  pamięci.