Czytaj więcej...

Święto Szkoły to dzień poświęcony naszemu Patronowi - św. Janowi Pawłowi II. W tym dniu w sposób szczególny staraliśmy się oddać mu cześć, przybliżyć jego życiorys i mocniej wsłuchać się w głoszone przez niego przesłanie.

Czytaj więcej...

14 października 2020 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość  z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem uczniów klasy I.

Czytaj więcej...

W imieniu wszystkich uczniów pragniemy w tak uroczystym Dniu podziękować nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, za motywowanie nas do pokonywania trudów codziennego dnia szkolnego, za wysiłek jaki wkładacie w naszą naukę i  wychowanie, za wyrozumiałość naszych dziecinnych wybryków.

Czytaj więcej...

W naszej szkole 30.09.2020 r. świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Wszystkie dziewczynki te małe i duże  z okazji tego dnia niezwykłego życzyły chłopcom wszystkiego najlepszego.

Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Kropki obchodzonego co roku na całym świecie, uczniowie naszej szkoły mogli pokazać swoją wyobraźnię podczas rysowania talentów, kropek mocy, czy robienia prac i plakatów z kropek. 

Czytaj więcej...

15 września, uczniowie klasy czwartej i piątej obchodzili „Międzynarodowy Dzień Kropki”. Z tej okazji dzieci podejmowały się zadań „ z kropką w tle...”.

Czytaj więcej...

 1 września 2020  roku o godz. 9:00  uroczyście rozpoczęliśmy w naszej szkole  nowy rok szkolny 2020/2021. Pan dyrektor Sebastian  Gąsiorek  serdecznie powitał uczniów i rodziców a następnie poinformował o tym, jak będzie wyglądało nauczanie w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

Tym razem  zakończenie roku szkolnego przebiegało nieco inaczej. Choć nie było uroczystego apelu i części artystycznej, wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy. Uczniowie mogli odebrać świadectwa i  nagrody z rąk pana dyrektora i wychowawców.