Czytaj więcej...

14 października to wyjątkowy dzień dla społeczności szkolnej. Zorganizowaliśmy w tym dniu uroczystą akademię, podczas której uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie poprzedzone świetnie przygotowanym występem artystycznym.

Czytaj więcej...

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. Z okazji tego święta w klasach I-II odbyły się zabawy, gry i konkursy przy których wszyscy świetnie się bawili.

Czytaj więcej...

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. W tym wyjątkowym dniu  dziewczynki z Samorządu Uczniowskiego przygotowały dla swoich kolegów kilka  atrakcji i upominki.

Czytaj więcej...

Z najdalszych zakątków do szkoły  wróciliśmy, by zająć się pilnie nauką… 1 września 2021roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 rozpoczęła msza święta, która odbyła się dzień wcześniej 24 czerwca o godzinie 10.30 w kościele p.w. św. Antoniego Padewskiego w Nożynie.

Czytaj więcej...

Pierwsza w Europie, druga na świecie, Konstytucja 3 maja to powód do dumy dla Polaków, którzy podjęli trud reformowania Rzeczpospolitej.

Czytaj więcej...

Jak co roku w naszej szkole również i dziś Samorząd Uczniowski nie zapomniał o Dniu Kobiet. Dniu pełnym słońca, radości, i pięknych słów…

Czytaj więcej...

15 lutego w naszej szkole odbyły się jak co roku, choć tym razem nieco w innej formie ,,Walentynki”.