Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 rozpoczęła msza święta, która odbyła się dzień wcześniej 24 czerwca o godzinie 10.30 w kościele p.w. św. Antoniego Padewskiego w Nożynie.

Czytaj więcej...

Pierwsza w Europie, druga na świecie, Konstytucja 3 maja to powód do dumy dla Polaków, którzy podjęli trud reformowania Rzeczpospolitej.

Czytaj więcej...

Jak co roku w naszej szkole również i dziś Samorząd Uczniowski nie zapomniał o Dniu Kobiet. Dniu pełnym słońca, radości, i pięknych słów…

Czytaj więcej...

15 lutego w naszej szkole odbyły się jak co roku, choć tym razem nieco w innej formie ,,Walentynki”.

Czytaj więcej...

Tegoroczny bal karnawałowy odbył się w TŁUSTY CZWARTEK. Niestety ze względu na panującą  epidemię koronawirusa, każda z klas bawiła się osobno.

Czytaj więcej...

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły. Świętowanie pełne uśmiechów, wzruszeń oraz radości. W tym roku niestety z powodu trwającej pandemii nie była możliwa uroczysta akademia.

Czytaj więcej...

W tym roku, niestety nie mogliśmy zaprosić gości na nasz występ, z okazji Dnia Babci i Dziadka mimo to dzieci przygotowały małą niespodziankę dla swoich najbliższych.

Czytaj więcej...

Uroczystość Objawienia Pańskiego od kilku lat w naszej społeczności obchodzona jest bardzo uroczyście. Przy współpracy szkoły i parafii, ksiądz proboszcz organizuje Orszak Trzech Króli.