Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Kropki obchodzonego co roku na całym świecie, uczniowie naszej szkoły mogli pokazać swoją wyobraźnię podczas rysowania talentów, kropek mocy, czy robienia prac i plakatów z kropek. 

Czytaj więcej...

15 września, uczniowie klasy czwartej i piątej obchodzili „Międzynarodowy Dzień Kropki”. Z tej okazji dzieci podejmowały się zadań „ z kropką w tle...”.

Czytaj więcej...

 1 września 2020  roku o godz. 9:00  uroczyście rozpoczęliśmy w naszej szkole  nowy rok szkolny 2020/2021. Pan dyrektor Sebastian  Gąsiorek  serdecznie powitał uczniów i rodziców a następnie poinformował o tym, jak będzie wyglądało nauczanie w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej...

Tym razem  zakończenie roku szkolnego przebiegało nieco inaczej. Choć nie było uroczystego apelu i części artystycznej, wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy. Uczniowie mogli odebrać świadectwa i  nagrody z rąk pana dyrektora i wychowawców.

Czytaj więcej...

Dnia 25 czerwca 2020 r nasze Pszczółki , Jeżyki i Mróweczki na okres wakacji pożegnały się z przedszkolem. Wraz ze swoim rodzicem w tym szczególnym dniu  przybyły do szkoły zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa .

Czytaj więcej...

Mama to osoba, która zastąpi Ci każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej.

Czytaj więcej...

Drodzy Uczniowie i Rodzice! 18 maja 2020 r. przypada setna rocznica urodzin Karola Wojtyły. W tym szczególnym dla nas roku,  w którym św. Jan Paweł II stał się patronem naszej szkoły, pragniemy zachęcić Was do indywidualnego spotkania z nim  i odkrycia Jego nauki i świadectwa wiary.

Czytaj więcej...

Mimo trwającej pandemii koronawirusa nie zapominamy o naszych obowiązkach patriotycznych. Oto propozycje uczniów naszej szkoły, jak uczcić to święto.