s_850_600_16777215_00_images_info.jpg

W związku z potwierdzeniem  u dwóch pracowników naszej szkoły zakażenia COVID-19 oraz po uzyskaniu zgody organu prowadzącego szkołę i Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytowie

nasza szkoła przechodzi  w system nauczania hybrydowego.

Od dnia 21.10.2020 r. do dnia 26.10.2020 włącznie  oddziały 2,5-3 latki oraz klasy od II do VIII będą uczestniczyć w zajęciach  w systemie zdalnym. Pozostałe oddziały  będą  pracować  jak do tej pory, czyli w systemie stacjonarnym.  Jeśli uczniowie przebywający na kwarantannie mają rodzeństwo w innych  oddziałach naszej placówki, będą oni uczestniczyć w nauczaniu, korzystając z zakładki zdalnego nauczania  umieszczonej na stronie naszej szkoły oraz  lekcji on-line.

W najbliższym czasie (dzisiaj i jutro) skontaktuje się z Państwem Stacja  Sanitarno-Epidemiologiczna w Bytowie w celu potwierdzenia  kwarantanny. Prośba o przygotowanie peseli i danych do sporządzenia wywiadów z rodzicami i cierpliwość.

Ważne!  Kwarantanna dotyczy uczniów  wymienionych oddziałów i klas oraz rodziców, rodzeństwa, dziadków, jeżeli zamieszkują z osobami  przebywającymi na kwarantannie we wspólnym gospodarstwie domowym.

W dniu jutrzejszym  pakiety do nauki zdalnej znajdziecie w zakładce  nauczania zdalnego. Od piątku tj. 23.10.2020 roku  zajęcia odbywać się będą  również on-line.  Szczegółowy harmonogram zajęć pojawi się na stronie szkoły oraz w dzienniku LIBRUS.

Jeżeli zachodzi potrzeba wypożyczenia sprzętu komputerowego ze szkoły, prosimy o kontakt telefoniczny  z sekretariatem szkoły. Lekcje on-line będą  prowadzone  tak jak wcześniej tj. z wykorzystaniem aplikacji ZOOM.

Kolejne ważne dla Państwa informacje pojawiać się będą na stronie szkoły.

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy wszystkim dużo zdrowia!