W grudniu i styczniu dzieci z oddziałów przedszkolnych, biorące udział w projekcie „Przedszkole Marzeń”, z wielkim entuzjazmem realizowały ciekawe i kreatywne zadania z języka angielskiego. Zajęcia były dostosowane do tematyki świątecznej oraz zimowej, dzięki czemu nauka odbywała się w radosnej i bliskiej dzieciom atmosferze.
Przedszkolaki śpiewały angielskie piosenki, tańczyły, bawiły się przy muzyce oraz brały udział w różnorodnych grach językowych i zajęciach z użyciem metod plastyczno-technicznych. Poprzez ruch, zabawę i wspólne aktywności dzieci naturalnie poznawały nowe słowa i zwroty, rozwijając swoje umiejętności językowe. Był to czas pełen uśmiechu, dobrej zabawy i pierwszych małych sukcesów w nauce języka angielskiego.
https://spnozyno.czarnadabrowka.com.pl/index.php/nasze-projekty/3250-jezyk-angielski-pelen-radosci-w-przedszkolu-marzen#sigProIda8146d6aad











