Czytaj więcej...

Uczniowie klasy 1 i 2 zostali oficjalnie przyjęci do grona czytelników naszej biblioteki. Tego dnia dzieci musiały wykazać się znajomością bajek i bajkowych postaci,

Czytaj więcej...

W tym roku obchody Dnia Książki ograniczone były do przestrzeni wirtualnej. Z tej okazji dzieci zaprezentowały pozycje, które z chęcią czytają i wykonały ilustracje do przeczytanego opowiadania.

Czytaj więcej...

Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej w Nożynie poleca książki rodzicom i nauczycielom. Miłej lektury :)

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice i Uczniowie, biblioteka szkolna zachęca do korzystania z wymienionych niżej stron internetowych, na których znajdziecie darmowe książki, biblioteki cyfrowe, inne źródła darmowych ebooków i  audiobooków.

Czytaj więcej...

Od listopada do końca grudnia w bibliotece szkolnej trwał Kiermasz Taniej Książki. Cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza wśród dzieci i rodziców naszej szkoły.

Czytaj więcej...

W bibliotece uczniowie kółka teatralnego rozwijają swoje zdolności plastyczne. Wykonane rekwizyty będą wykorzystane podczas przejścia Orszaku Trzech Króli w Nożynie.

Czytaj więcej...

Biblioteka szkolna przystąpiła do międzynarodowego projektu edukacyjnego pt. „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”.

Czytaj więcej...

25 listopada w naszej szkole swoje święto obchodził najlepszy przyjaciel dzieci - MIŚ. Biblioteka szkolna oraz wychowawcy kl. I-III z tej okazji przygotowali dla uczniów szereg gier i zabaw.