Czytaj więcej...

Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej w Nożynie poleca książki rodzicom i nauczycielom. Miłej lektury :)

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice i Uczniowie, biblioteka szkolna zachęca do korzystania z wymienionych niżej stron internetowych, na których znajdziecie darmowe książki, biblioteki cyfrowe, inne źródła darmowych ebooków i  audiobooków.

Czytaj więcej...

Od listopada do końca grudnia w bibliotece szkolnej trwał Kiermasz Taniej Książki. Cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza wśród dzieci i rodziców naszej szkoły.

Czytaj więcej...

W bibliotece uczniowie kółka teatralnego rozwijają swoje zdolności plastyczne. Wykonane rekwizyty będą wykorzystane podczas przejścia Orszaku Trzech Króli w Nożynie.

Czytaj więcej...

Biblioteka szkolna przystąpiła do międzynarodowego projektu edukacyjnego pt. „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”.

Czytaj więcej...

25 listopada w naszej szkole swoje święto obchodził najlepszy przyjaciel dzieci - MIŚ. Biblioteka szkolna oraz wychowawcy kl. I-III z tej okazji przygotowali dla uczniów szereg gier i zabaw.

Czytaj więcej...

Grupa Słodziaków niezwykle przypadła do gustu uczniom klas I-III. Biblioteka i wychowawcy klas bardzo aktywnie włączyli się w obchody ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. 

Czytaj więcej...

Czytanie jest najlepszą rzeczą, jaką rodzice mogą zrobić dla przyszłości swojego dziecka. Od listopada Mróweczki z zeróweczki są najmłodszymi czytelnikami naszej szkoły.