Czytaj więcej...

Relacja zdjęciowa z zajęć rozwijających uzdolnienia artystyczne i przyrodnicze „Każde dziecko potrafi"

Czytaj więcej...

W naszej szkole uczniowie klasy VIII mają okazję uczestniczyć w zajęciach łączących uczenie się historii i języka angielskiego jednocześnie.

Czytaj więcej...

Uczniowie koła przyrodniczego aktywnie podejmują działania związane z pomocą zwierzętom żyjącym na wolności. Tym razem postanowiliśmy pomóc kociakom nie mającym dachu nad głową.

Czytaj więcej...

Relacja zdjęciowa z zajęć rozwijających uzdolnienia artystyczne i przyrodnicze „Każde dziecko potrafi".

Czytaj więcej...

7 lutego uczniowie klasy czwartej mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności z zakresu geometrii w dużej skali. Dzieci mając do dyspozycji wstążki i przyssawki budowały wskazane rodzaje kątów.

Czytaj więcej...

W listopadzie w naszej pracowni przyrodniczej pojawił się nowy lokator. Nieoczekiwanie naszym oczom ukazał się mały puchaty gryzoń – chomik dżungarski.

Czytaj więcej...

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole działa koło przyrodnicze. Uczniowie uczęszczając na dodatkowe zajęcia, rozwijają swoje zainteresowania przyrodnicze.

Czytaj więcej...

28 listopada uczniowie klasy V doskonalili umiejętności dodawania i odejmowania ułamków zwykłych. Choć samo pojęcie ułamka jest dla dzieci proste to wykonywanie na nich działań matematycznych może przerażać.