Czytaj więcej...

Podobnie jak w ubiegłym roku odważni i oczywiście uśmiechnięci wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza w Nożynie wraz z przedszkolakami postanowili uczcić Światowy Dzień Uśmiechu rozdając uśmiechy.

Czytaj więcej...

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w życiu zdarzeń.. tego i wiele innych ciepłych słów życzyli chłopcy z Młodszego Koła Wolontariatu dnia 9 marca wszystkim Paniom i Koleżankom.

Czytaj więcej...

W piątek 6 marca w naszej szkole odbyło się nocowanie dla wolontariuszy. Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 20:00, koniec zaś na godzinę 8:00 rano następnego dnia.

Czytaj więcej...

Jednym z ważniejszych celów działalności szkoły jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na różnych płaszczyznach. Dlatego tez wolontariusze z naszej szkoły zachęciły dzieci do udziału w programie "Aktywna przerwa".

Czytaj więcej...

W tym roku po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka‘’. Przez cały grudzień nasze pociechy sprzedawały własnoręcznie zrobione kartki świąteczne.

Czytaj więcej...

Grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką nauczycieli odwiedziła schronisko dla zwierząt w Przyborzycach. Wolontariusze przekazali w imieniu całej społeczności szkolnej zebrane dary.

Czytaj więcej...

W naszej szkole z dużym zaangażowaniem Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło akcję zbierania karmy dla psów ze schroniska Azyl w Przyborzycach.

Czytaj więcej...

Młodsze Koło Wolontariatu odwiedziło Jeżyki z akcją ,,Spotkanie ze światem bajek i wyobraźni”. Książka jest nieocenionym źródłem wiedzy a jej częste czytanie wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci.