Czytaj więcej...

W ostatnich tygodniach uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji ,,Podaruj książkę bibliotece” zorganizowanej przez wolontariuszy.

Czytaj więcej...

W ostatnim tygodniu wolontariusze wraz z opiekunami zorganizowali różnorodne gry i zabawy ruchowe aby, zainteresować uczniów sposobami aktywnego i bezpiecznego spędzania przerw.

Czytaj więcej...

W tym roku po raz kolejny wolontariusze z  naszej szkoły wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka‘’. Dzieci sprzedawały własnoręcznie zrobione kartki świąteczne.

Czytaj więcej...

Długo wolontariusze będą wspominać swoją noc, spędzoną w szkole – noc pełną wrażeń, atrakcji i niespodzianek.

Czytaj więcej...

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to długo wyczekiwany moment. W tym wyjątkowym czasie młodsze koło wolontariatu spotkało się na warsztatach, aby uczcić dzień wolontariusza.

Czytaj więcej...

Jednym z ważniejszych celów działalności szkoły jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na różnych płaszczyznach. Dlatego tez wolontariusze z naszej szkoły zachęciły dzieci do udziału w programie "Aktywna przerwa".

Czytaj więcej...

Od 25 października w Naszej szkole prowadzona była zbiórka karmy dla psów z okazji dnia Kundelka. Uczniowie chętnie przynosili do szkoły karmę i różnego rodzaju przekąski.

Czytaj więcej...

Dnia 29.10.2021, uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w akcji sprzątania grobów z okazji zbliżającego się dnia Wszystkich Świętych.