Czytaj więcej...

Światowy Dzień Uśmiechu. To radosne święto obchodzone jest zawsze w pierwszy piątek października, niezmiennie od 1999 roku.

Czytaj więcej...

W dniu 18 czerwca 2021r. wolontariuszka Maja ze Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedziła grupy przedszkolne  2,5- 4 latki oraz 5-6  latki.

Czytaj więcej...

Dzień Polskiej Niezapominajki – święto przyrody, które wolontariusze z naszej szkoły obchodzą corocznie około 15 maja.

Czytaj więcej...

Z okazji tegorocznego Dnia Ziemi wolontariusze włączyli się do akcji „Eko – spacer” zorganizowanej przez GCKiB w Czarnej Dąbrówce. 

Czytaj więcej...

Cały świat od długiego czasu mierzy się z epidemią koronawirusa. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, pracownicy laboratoriów, kierowcy karetek, personel obsługi w szpitalach i wiele innych osób.

Czytaj więcej...

Na czas zagrożenia koronawirusem szczególnie osoby starsze i samotne mogą potrzebować wsparcia w zrobieniu codziennych zakupów, wykupieniu recept czy wyprowadzeniu psa.

Czytaj więcej...

W ramach projektu „Jak pomyślę, tak zrobię - pomocna dłoń” dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce uczniowie należący do Szkolnego Wolontariatu, zorganizowali zbiórkę karmy dla zwierząt.

Czytaj więcej...

Podobnie jak w ubiegłym roku odważni i oczywiście uśmiechnięci wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza w Nożynie wraz z przedszkolakami postanowili uczcić Światowy Dzień Uśmiechu rozdając uśmiechy.