Czytaj więcej...

W dniach 21-23 czerwca uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w „Zielonej Szkole 2021” . Pogoda sprzyjała codziennym wyprawom a nadmorski klimat wywoływał wiele uśmiechu i dodawał energii.

Czytaj więcej...

22 czerwca 2021 roku odbyła się wycieczka do Grąbkowa. Nasze dzieci z oddziałów przedszkolnych brali udział w zadaniach z „Psiego Patrolu”.

Czytaj więcej...

22 czerwca uczniowie klasy III uczestniczyli w wycieczce do Mikorowa. Wyjazd miał na celu nie tylko poznanie zakątka naszej gminy, ale przede wszystkim integrację uczniów oraz rodziców.

Czytaj więcej...

W minionym tygodniu uczniowie klas I- III spędzali trzy dni na ,,Zielonej Szkole,, w Jarosławcu. Przeniesienie zajęć dydaktyczno – wychowawczych i opiekuńczych poza ławkę szkolną to doskonały sposób na kształtowanie umysłu i osobowości dziecka.

Czytaj więcej...

Dnia 16.06.2021r. uczniowie klasy VI szkoły podstawowej wraz z opiekunami wybrali się na rajd rowerowy. Punktem docelowym wycieczki była miejscowość Kartkowo.

Czytaj więcej...

14 czerwca  Uczniowie klasy VI i VII wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym dla dzieci i młodzieży z terenu gminy do RIPOK w Chlewnicy.

Czytaj więcej...

 7 czerwca  2021 r. uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej wraz z opiekunami wzięli udział w wycieczce rowerowej.

Czytaj więcej...

02 czerwca Uczniowie klasy 7 wraz z Panem Dyrektorem oraz Wychowawczynią wybrali się na ,,Paintball” do Gowidlina.