Czytaj więcej...

W piątek odbyła się wycieczka klasowa do kręgielni w Redzikowie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku,

Czytaj więcej...

Pomimo  niesprzyjających warunków atmosferach nasi Ósmoklasiści wraz z Opiekunami i przy dużym (duchowym) wsparciu swoich Rodziców 16. 09. 2021r. wybrali się na wycieczkę rowerową, do pięknego miejsca, jakim jest ,,Gościniec” Skotawsko.

Czytaj więcej...

W dniach 21-23 czerwca uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w „Zielonej Szkole 2021” . Pogoda sprzyjała codziennym wyprawom a nadmorski klimat wywoływał wiele uśmiechu i dodawał energii.

Czytaj więcej...

22 czerwca 2021 roku odbyła się wycieczka do Grąbkowa. Nasze dzieci z oddziałów przedszkolnych brali udział w zadaniach z „Psiego Patrolu”.

Czytaj więcej...

22 czerwca uczniowie klasy III uczestniczyli w wycieczce do Mikorowa. Wyjazd miał na celu nie tylko poznanie zakątka naszej gminy, ale przede wszystkim integrację uczniów oraz rodziców.

Czytaj więcej...

W minionym tygodniu uczniowie klas I- III spędzali trzy dni na ,,Zielonej Szkole,, w Jarosławcu. Przeniesienie zajęć dydaktyczno – wychowawczych i opiekuńczych poza ławkę szkolną to doskonały sposób na kształtowanie umysłu i osobowości dziecka.

Czytaj więcej...

Dnia 16.06.2021r. uczniowie klasy VI szkoły podstawowej wraz z opiekunami wybrali się na rajd rowerowy. Punktem docelowym wycieczki była miejscowość Kartkowo.

Czytaj więcej...

14 czerwca  Uczniowie klasy VI i VII wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym dla dzieci i młodzieży z terenu gminy do RIPOK w Chlewnicy.