Czytaj więcej...

W dn. 12-16 października wraz z opiekunami wybraliśmy się do Władysławowa, aby wziąć udział w tygodniowym turnusie ekologicznym w Błękitnej Szkole.

Czytaj więcej...

Witajcie, chcielibyśmy podzielić się wrażeniami naszą niesamowitą przygodą, którą rozpoczęliśmy 30 września w ośrodku ,,Iza” w Łebie.

Czytaj więcej...

W dniach 28-30 września odbyła się „Zielona Szkoła”  dla uczniów klas I-IV. Tym razem dusza podróżnicza zaprowadziła Nas do Łeby. Każdy dzień dostarczał wielu wrażeń.

Czytaj więcej...

Grudzień to czas, który każdemu z nas kojarzy się z choinką i słodkimi upominkami. 9 grudnia, uczniowie klas I-III oraz zerówki wybrali się na wycieczkę do Koszalina, by tę świąteczną atmosferę poczuć  jaszcze bardziej.

Czytaj więcej...

Dnia 5 grudnia  2019 roku uczniowie klas I – III  oraz zerówki wyjechały do BCK w Bytowie na musical profilaktyczny pt.: Cudowna lampa Aladyna”.

Czytaj więcej...

28 listopada 2019 r. po zajęciach lekcyjnych uczniowie z klas: VI, VII i VIII z  naszej szkoły wybrali się do Multikina i do Parku Trampolin w Słupsku.

Czytaj więcej...

30 października 2019 r. uczniowie z klasy IV i V wybrali się na wycieczkę integracyjną do parku trampolin w Słupsku.

Czytaj więcej...

20.09.2019 roku nasze przedszkolaki wzięły udział w wycieczce do Zagrody Edukacyjnej, która znajduje się w Dolinie Jadwigi. Dzieci po przyjeździe na miejsce i przywitaniu z niezwykle sympatyczną gospodynią, która zdradziła tajniki zawodu rolnika ochoczo wzięły się do pracy.