Czytaj więcej...
We wtorek (13.10.2020 r.) uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji  "Sport Generacja-Wychowanie poprzez sport".

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować , że nasze klub  Uczniowski Klub Sportowy "Gryf" przy Szkole Podstawowej Im. Św. Jana Pawła II w Nożynie otrzymał po raz kolejny dotację Ministerstwa Sportu na realizację programu KLUB.

Czytaj więcej...

Zajęcia SKS i UKS ruszyły u nas pełna parą. Uczestników i chętnych u nas nie brakuje. Mimo pandemii nadal pracujemy nad formą i aktywnością fizyczną.

Czytaj więcej...

3 marca 2020 roku odbyły się w Czarnej Dąbrówce Mistrzostwa Gminy w Piłce ręcznej klas VII-VIII. Naszą szkołę reprezentowała siedmioosobowa drużyna chłopców.

Czytaj więcej...

Dziękuję Wam za przesłane filmiki i za wykonywanie ćwiczeń. Zobaczycie, posłuchajcie i odpocznijcie. A teraz...Teraz to już tylko wakacje. Trzymajcie się sportowo i zdrowo.

Czytaj więcej...

Od 27 stycznia 2020 roku ruszyła kolejna akcja SKS. W Naszej szkole nic się nie zmieniło i nadal prowadzone są dwie grupy SKS i UKS.

Czytaj więcej...

W kurierze bytowskim ukazał się artykuł na temat programu  „Drużyny energii”. Programu, w którym  bierzmy udział do 2019 roku!

Czytaj więcej...

12 lutego w Czarnej Dąbrówce rozegrany został turniej mini piłki ręcznej. Do rozgrywek przystąpiły 4 szkoły. Zarówno chłopcy jaki i dziewczyny zajęli 3 miejsca. Wygrywając tylko z szkoła z Jasienia.