Czytaj więcej...

Od września w naszej szkole rozpoczęły się zarówno zajęcia  SKS jak i UKS. W ramach zajęć UKS zostały uruchomione grupy Judo i Lekkiej atletyki z elementami gier zespołowych.

Czytaj więcej...

 Po raz III udało się nam otrzymać dofinasowanie na nasz szkolny klub UKS Gryf z rządowego programu “Klub 2021”. Bardzo nas to cieszy, ponieważ pozwoli nam to zakupić nowy sprzęt sportowy.

Czytaj więcej...

Dnia 14 września  nasi uczniowie po raz drugi uczestniczyli w cyklu zmagań sportowej generacji „Z podwórka na bieżnie”, które odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Lęborku.

Czytaj więcej...

Dzień dziecka na sportowo? A pewnie, że tak. Z uśmiechem na twarzy i energią rozpoczęliśmy wspólnym biegiem na dystansach od 100 do 800m.  Po czym bawiliśmy się na zabawach sprawnościowo-zwninościowych. 

Czytaj więcej...

W jubileuszowym XXX Biegu Orłów nie zabrakło naszych uczniów. Biegi pod nazwą „ Mali Kaszubi Biegają” rozpoczął się o godziny 9:30.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału we wspólnej imprezie sportowej, w ramach której rozgrywane będą różne zabawy sportowe.

Czytaj więcej...

Dzięki dotacji z Gminy Czarna Dąbrówka uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę rowerową po naszych terenach oraz nocowali w szkole w Nożynie.

Czytaj więcej...

Rozpoczynamy rekrutację i treningi z Judo w naszej szkole. Chętne osoby, które chcą aktywnie spędzać czas zapraszamy na nowe zajęcia sportowe w naszej szkole.