Wykaz zajęć dodatkowych w Szkole Podstawowej w Nożynie

w roku szkolnym 2021/2022

Lp.

Imię i nazwisko

Zajęcia dodatkowe

Termin/ klasa

1.

Joanna Podhorodecka-Grzonka, Martyna Rusiecka

 

Magdalena Kozłowska,

Wolontariat

Środa (kl. IV-VIII)

7:30-7:45

 

Poniedziałek (kl. I-III)

7:30-7:45

2.

Paweł Woźniak

 

 

 

 

 

SKS

 

 

Czwartek (kl.IV-VIII)

15:00-16:00

 

UKS

Wtorek (kl. IV-VIII)

15:00-16:00

 

Czwartek (kl. I-VIII)

14:00-15:00

3.

Maciej Horbacz

 

 

 

SKS

 

Poniedziałek (kl. IV-VIII)

15:00-16:00

 

Środa (kl. IV-VIII)

15:00-16:00

UKS

Poniedziałek  (kl. I-III)

14:05-14:55

 

Wtorek (kl. IV-VI)

14:05-14:55

Zajęcia muzyczno-wokalne

Środa (kl. IV-VI)

14:05-14:55

4.

Małgorzata Lejk

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki 

 

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania z matematyki

 

Środa (kl. IV)

 13:20 – 14:05

 

 Środa (kl. V)

14:10 – 14:55

  

 Co drugi piątek (kl. VIII)

12:30 -13:15

 

5.

Emilia Jaśniak

Zajęcia wspomagające z biologii

Poniedziałek (kl. VIII)

7:15-8:00

 

6.

Hanna Zwolska

Zajęcia logopedyczne

 

Piątek (kl. „O”)

9:05-9:50

9:50-10:35

7.

Tomasz Ostrowski

Zajęcia wspomagające z j. angielskiego

 

Koło dziennikarskie

Czwartek (kl.VI)

14:10-14:55

 

Czwartek (kl.VI)

13:20-14:05

8.

 

Martyna Rusiecka

Zajęcia wspomagające z j. angielskiego

Środa (kl. VII)

14:10-14:55

9.

Beata Modrzejewska

„Zrób to sam”

Piątek (kl.V)

12:30-13:15

10.

 

 

Małgorzata Przytarska

Zajęcia z origami

Środa

14:05-14:55

11.

 

Magdalena Danowska

 

 

  Zajęcia wspomagające

 

Zajęcia dydatktyczno-wyrównawcze z matematyki

 Poniedziałek (kl. V)

14:05-14:55

poniedziałek ( kl. VI-VII)

15:00-15:45

12.

Dorota Majer-Gniot

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Piątek (kl. VIII)

7:15-8:00

 

Czwartek (kl. VI – VII)

Piątek (kl. VIII)

7:15-8:00

13.

Karina Kruża

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Wtorek (kl. II)

11:35-12:20

14.

Joanna Podhorodecka-Grzonka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

 

 

 

Zajęcia plastyczne

Piątek (kl. I)

12:30-13:15

 

Czwartek (kl. I)

12:30-13:30

 

Środa (kl. I)

12:30-13:15

15.

Irena Cerapińska

 Zajęcia czytelnicze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty przyrodnicze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

 

 Zajęcia rozwijające plastycznie

Wtorek (kl. I)

7:15-8:00

 

Piątek (kl. II)

7:15-8:00

 

Środa (kl. III)

7:15-8:00)

 

 

Poniedziałek (kl. I)

13:20-14:05)

 

 Poniedziałek (kl. II)

12.30-13.15

 

Wtorek (kl. III)

12:30-13:15

 

Wtorek (kl. II)

13:20-14:05)

 Czwartek (kl. III)

7:15-8:00

 

Poniedziałek (kl. II)

7:15-8:00

16.

Magdalena Kozłowska

Mały Artysta – Zajęcia plastyczne

Czwartek  (kl. III)

12:20-13:15