Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Rada Rodziców pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia Dyrektorowi, Nauczycielom, jak również wszystkim Pracownikom Szkoły.

Czytaj więcej...

Rozwój technologiczny jest bardzo ważny w Naszej szkole dlatego też urozmaicamy zajęcia przy pomocy "magicznego dywanu", tabletów i różnorodnych gier edukacyjnych.

Czytaj więcej...

30 września uczniowie klas II-III, a 1 października pierwszoklasiści,  obchodzili Święto Pieczonego Ziemniaka. Tego dnia dzieci poznały historię ziemniaka i różne jego odmiany.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 21 września 2020 roku, wzorem lat ubiegłych nasza szkoła włączyła się w akcję „Sprzątanie Świata”. Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami udali się w teren.

Czytaj więcej...

W związku z trwającą pandemią koronawirusa, w roku szkolnym 2020/2021 obowiązywać będzie wiele obostrzeń. Jakich zasad muszą przestrzegać rodzice ?.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice i Uczniowie, przekazujemy najnowsze informacje Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczące Bezpiecznego Powrotu Do Szkół.

Czytaj więcej...

Dziś koniec roku szkolnego mamy Więc życzenia składamy Miło spędzonych wakacji Bez szkolnych krzyków i wariacji. Dziękujemy za wszystkie starania Włożone w trud naszego wychowania Wiemy, że praca Nauczyciela Jest nie łatwa                                                                     

Czytaj więcej...

Zakończył się rok szkolny i rozpoczynają się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy, by tegoroczne wakacje były ciepłe  i radosne.