Czytaj więcej...

 W imieniu wszystkich uczniów pragniemy w tak uroczystym Dniu Edukacji Narodowej podziękować nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły,

Czytaj więcej...

W czwartkowe popołudnie zorganizowaliśmy w naszej szkole dyskotekę. Przygotowania do wspólnej zabawy trwały kilka dni. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wykonały piękne dekoracje.

Czytaj więcej...

W ramach projektu „Razem Łatwiej Pokonywać Przeszkody” dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce

Czytaj więcej...

Z okazji Dnia Chłopaka wszystkim naszym chłopcom dużym i małym życzymy wiele uśmiechów, a mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości, spełnienia marzeń, i niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas 1-3 doskonale wiedzą jak ważną rolę w ich diecie odgrywają owoce. Dzieci przygotowały pyszne sałatki, którymi delektowały się podczas drugiego śniadania.

Czytaj więcej...

21.09.2021r. ,,Sprzątanie Świata”? Tak!!! Po raz kolejny przedszkolaki oraz uczniowie klas I – VIII naszej szkoły nie zawiedli! Zaopatrzeni w odpowiednie stroje: kalosze, rękawiczki wyruszyli sprzątać świat.

Czytaj więcej...

Tradycją naszej szkoły stała się cykliczna impreza, organizowana w formie pikniku rodzinnego, dla całej społeczności szkolnej i rodziców naszych uczniów.

Czytaj więcej...

15 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi, wiary we własne możliwości i przełamywania stereotypów.