Uczniowie Zespołu Szkół w Nożynie w roku  szkolnym 2021/ 2022

 Odziały Przedszkolne

2,5-3 LATKI

1

Bolda Kamil

2

Domaszk Marcel

3

Kopp-Ostrowski Aleksander

4

Cybulska Aleksandra

5

Franc Franciszek

6

Gniot Lilianna

7

Gruchała Stanisław

8

Malski Leon

9

Łucja Ponińska

10

Starostecka Anastazja

11

Gniot Szymon

12

Beger Kornelia

13

Antoni Malek

14

Fabian Kołoła

15

Zofia Wenta

16

Amelia Garstecka

17

Oliwier Krzeczkowski

18

Julia Podolska

 

4-5 LATKI

1

Alanowicz Lena 

2

Beger Marcel

3

Franc Maria 

4

Gawin Michał

5

Gniot Martyna

6

Gwardiak Mikołaj

7

Jackiewicz Celina

8

Jakubek Hanna

9

Okrój Seweryn

10

Antoni Stefan Malek

11

Sikorska Nadia

12

Starostecki Nikodem

13

Strathmann  Jan

14

Zander Amelia

15

Gańska Maja

16

Gorzelak Hanna

17

Kozera Lena

18

Łojko Julia

19

Mielewczyk Kornelia

20

Podolski Jan

21

Sudoł Agata

22

Mateusz Świerczyński

23

Waśniewska Aleksandra

24

Woronko Jowita

25

Zander Jan

-

6 LATKI

1

Chomacka Olga

2

Cierzan Barbara

3

Gawin Jan

4

Jaśniak Julian 

5

Mallek Marta

6

Nitkowska Natalia

7

Olszewska Lena 

8

Podolska Iga

9

Szwarc Oliwier 

10

Tomala Antonina

11

Wolski Antoni

 

Szkoła Podstawowa

KLASA I

Lp.

Nazwisko i imię

1

Dawidowski Antoni

2

Lewandowski Aleksander

3

Kałczuga Natan

4

Marcinkowski Wojciech

5

Nitkowska Paulina

6

Zielonka Jakub

7

Agata Niedzielak

8

Gawin Zofia

9

Kajetan Piotr Gawin

10

Fabian Gwardiak

-

KLASA II

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bronk Wiktor

2

Dallecka Hanna

3

Gańska Iga  Ewa

4

Gańska Julia 

5

Jaśniak Hanna Emilia

6

Labudda Konrad

7

Mallek Mikołaj

8

Malska Milena  Natalia

9

Olszewska Aleksandra

10

Rogalski Kacper  Andrzej

11

Sikorski Filip

12

Sudoł Zofia (z obwodu Szkoły Podstawowej w Gostkowie)

13

Wolski Jan Ryszard

 

KLASA III

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bolda Dominik

2

Chyrek Ksawery

3

Elwart Wojciech

4

Gański Witold

5

Malek Bartosz

6

Okrój Daria

7

Podolska Kaja

8

Poniński Olivier

9

Mallek Maurycy

10

Zielonka Wiktoria

11

Marcinkowski Jan

12

Zielonka Filip    

13

Strathmann Gabriel

 

KLASA IV

Lp.

Nazwisko i imię

1

Ebel Kacper

2

Gański Kacper

3

Lewandowska Natalia

4

Mulik Wojciech

5

Zielonka Marta

6

Ziembińska Magdalena

7

Stromińska Julia

 

KLASA V

Lp.

Nazwisko i imię

1

Cierzan Wojciech

2

Elwart Franciszek

3

Gruchała Tomasz

4

Krzewińska Klaudia

5

Łojko  Błażej

6

Pankowski-Zych Fabian   

7

Zander Damian

 

KLASA VI

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bronk Oliwia                 

2

Chomacki Marcin

3

Majewska Aleksandra

4

Podolska Maja

5

Szymlek Wojciech       

6

Witkowski Antoni

 

KLASA VII

Lp.

Nazwisko i imię

1

Cierzan Małgorzata

2

Domaszk Bartosz

3

Gawin Igor

4

Gruchała Paweł

5

Grzonka Zuzanna

6

Heron Milena

7

Kałczuga Bartosz

8

Krzewińska Dominika

9

Malek Wiktor

10

Rauchut Dominika

11

Sadowski Oskar

12

Szwarc Alan

13

Strathmann Maja

-

KLASA VIII

Lp.

Nazwisko i imię

1

Buczynski Wiktor

2

Cierzan Michał

3

Cywiński Krzysztof       

4

Dawidowska Oliwia   

5

Gruchała Julia 

6

Jaśniak Jakub                        

7

Kolka Rafał  

8

Lewandowska Paulina         

9

Świerczyński Maciej            

10

Zabrocka Zuzanna    

11

Zabrocki Michał  

12

Zielonka Kinga                    

13

Rogalski Dominik  

14

Cwirko Wiktor Dariusz