Czytaj więcej...

Od 27 października 2020 roku edukacja w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła w Nożynie w klasach od oddziału 2,5-3 latków do klasy trzeciej włącznie będzie odbywała się w trybie stacjonarnym.

Czytaj więcej...

W związku z potwierdzeniem  u dwóch pracowników naszej szkoły zakażenia COVID-19 oraz po uzyskaniu zgody organu prowadzącego szkołę i Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytowie

Czytaj więcej...

W związku z tym, iż od 17.10.2020 r. zostają wprowadzone dodatkowe obostrzenia przez Rząd. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nożynie wprowadza od 19.10.2020 roku do czasu obowiązywania tych obostrzeń 

Czytaj więcej...

Dużymi krokami zbliża się zima. W chłodne dni nie możemy zapomnieć o naszych kochanych zwierzakach. Wolontariusze  naszej szkoły ogłaszają zbiórkę karmy i innych rzeczy dla psów przebywających w schronisku dla zwierząt.

Czytaj więcej...

Poniżej przedstawiamy harmonogram dojazdów i odjazdów na czas znajdowania się powiatu bytowskiego w strefie zielonej oraz żółtej.

Czytaj więcej...

W związku z tym, iż powiat bytowski znajduje się w strefie czerwonej Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nożynie wprowadza od 21.09.2020 roku do czasu obowiązywania strefy czerwonej w powiecie bytowskim 

Czytaj więcej...

Z inicjatywy Rady Rodziców zostanie przeprowadzona zbiórka zabawek i książeczek dla przedszkolaków. Masz w domu niepotrzebne zabawki: gry planszowe, puzzle, klocki, zabawki edukacyjne, książeczki dla dzieci?

Czytaj więcej...

Rodzicu! Musisz wiedzieć, że to, co robimy, to nie jest praca dla dyrektora, dla nauczycieli, ale dla naszych własnych dzieci – aby ich szkoła była bezpieczniejsza, ładniejsza, ciekawsza.