Czytaj więcej...

Informujemy , iż w przyszłym roku przedszkolnym będą obowiązywały następujące pakiety podręczników :

Czytaj więcej...

W tym roku, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, nasza szkoła nie będzie mogła zorganizować tradycyjnej, uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej. 

Czytaj więcej...

Drodzy  nasi  ósmoklasiści  zbliżamy  się  do  końca  roku  szkolnego.  Przed  wami  czas egzaminów i składania podań do szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Zachęcamy uczniów kl. I-III oraz IV-VIII do wykonania laurki, portretu, zaśpiewania piosenki lub zarecytowania wiersza z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Zdjęcia prac, filmiki prosimy przesyłać na messengera  p. Magdaleny Kozłowskiej lub p. Kariny Kruża (do 25 maja).

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, iż wszystkie wnioski złożone przez rodziców o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej Szkoły  Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Nożynie zostały rozpatrzone pozytywnie.

Czytaj więcej...

Drogi przyszły absolwencie szkoły podstawowej, przed Tobą trudna decyzja dotycząca wyboru szkoły. Nie wiesz co dalej? Czujesz się zmęczony zwykłą nauką? Lubisz przygody i nie boisz się wyzwań?

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, iż trwa rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Nożynie.

Czytaj więcej...

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych od dnia 12.03.2020 roku prosimy o załatwianie spraw wyłącznie: