Czytaj więcej...

14 października 2021r w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nożynie obchodzić będziemy Dzień Edukacji Narodowej.

Czytaj więcej...

Ruszył nabór wniosków na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR-ów. Projekt jest finansowany z funduszy europejskich.

Czytaj więcej...

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, uczniowie, rodzice Szkoły Podstawowej w Nożynie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 18.09.2021 roku o godzinie 9.00 w Nożynie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie Dyrektora z rodzicami, które odbędzie się dnia 03.09.2021r o godzinie 16:30.

Czytaj więcej...

W związku z wciąż trwającą pandemią COVID-19 rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 będzie przebiegać w reżimie sanitarnym. Wszyscy przebywający w budynku szkoły mają obowiązek zakrycia nosa i ust, dezynfekcji rąk i zachowania bezpiecznej odległości.

Czytaj więcej...

W związku z wciąż trwającą pandemią COVID-19 zakończenie roku szkolnego będzie przebiegać w reżimie sanitarnym. Wszyscy w budynku szkoły  mamy zakryty nos i usta, obowiązkowo dezynfekujemy ręce, zachowujemy bezpieczną odległość.

Czytaj więcej...

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nożynie ogłasza nabór na stanowisko pracy –  sekretarz szkoły

Czytaj więcej...

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia  29 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobie-ganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19