Czytaj więcej...

Śniadanie na szóstkę to kolejne  zagadnienie z projektu ,,Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”. Tym razem uczniowie klas I-III rozwijali świadomość codziennej potrzeby spożywania śniadania.

Czytaj więcej...

 Uczniowie klasy III realizowali  w tym roku szkolnym projekt „ Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas? zorganizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci.

Czytaj więcej...

Przez cały rok szkolny uczniowie klasy I realizowali projekt „Mali matematycy. Gdzie się kryje matematyka?” zorganizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci.

Czytaj więcej...

Dnia 10.06.2021r. zakończył się program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Był zaadresowany do uczniów szkół podstawowych z klas II.  

Czytaj więcej...

,Mądre zakupy” to ostatnie zagadnienie IV edycji programu Zdrowo Jemy ze Szkołą na Widelcu realizowanego w tym roku szkolnym. Podczas zajęć uczniowie kształcili umiejętność planowania i robienia zakupów.

Czytaj więcej...

"Tłuszcze w diecie” to kolejne temat programu ,,Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” realizowanego w klasach I-III. Tym razem uczniowie poznali nowe terminy, takie jak: