Czytaj więcej...

Dnia 16 października uczniowie klasy III uczestniczyli w kolejnych zajęciach z projektu „Umiem Pływać”. Była to 4 z serii 10 lekcji pływania naszych uczniów. Nasi mali pływacy czują się w wodzie już coraz pewniej.

Czytaj więcej...

W ramach projektu „Jak Pomyślę, Tak Zrobię - Pomocna Dłoń” dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce uczniowie realizowali program profilaktyczny „Kosze Pełne Zdrowia”.

Czytaj więcej...

W ramach projektu  „JAK POMYŚLĘ, TAK ZROBIĘ - POMOCNA DŁOŃ”   dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce uczniowie realizowali program profilaktyczny „Zdrowa kawiarenka”.

Czytaj więcej...

Dnia 25.09.2020r. uczniowie z klasy III rozpoczęli gminny projekt Powszechnej Nauki Pływania "Umiem pływać 2020". Od 25.09.2020r. do 27.11.2020r. odbędzie się dziesięć wyjazdów na basen po dwie godziny dziennie.

Czytaj więcej...

W ramach edukacji prozdrowotnej w bieżącym roku szkolnym dzieci z  klas I-III realizują projekt związany ze zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia pt. ,,Jedz zdrowo”, który ma za zadanie nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych.