DSC_0745.jpg

Chociaż za oknem śniegu brak to w naszej szkole zapanował już świąteczny nastrój. Dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkowe czapki.

Tradycyjnie 6 grudnia szkołę odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany Gość przybył na spotkanie w asyście strażaków i wywołał wiele radości, uśmiechu na twarzach najmłodszych a także starszych uczniów naszej szkoły.

Dla każdego znalazła się słodka niespodzianka. Obowiązkowy punkt spotkania to oczywiście rozmowa i zdjęcie z Mikołajem. Miło spędzony czas uświetniły tańce z bałwankami i reniferem, konkursy, zabawy mikołajkowe, w których uczestniczyły nie tylko dzieci, ale także rodzice i nauczyciele.

Wszyscy zaprosili Mikołaja za rok obiecując, że będą grzeczni i posłuszni. Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze sprawiając wiele radości oraz niezapomnianych wrażeń.

Za prowadzenie imprezy pragniemy podziękować p. Marcinowi Heronowi.