Czytaj więcej...

19 października wszystkie oddziały przedszkolne odwiedził nasz Pan Dyrektor Sebastian Gąsiorek, który włączył się do wspólnego czytania bajek dzieciom.

Czytaj więcej...

Dnia 12.10.2021r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemniaka. Był on tematem zajęć we wszystkich grupach przedszkolnych. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek i informacji na jego temat.

Czytaj więcej...

4 października obchodziliśmy „Światowy Dzień Zwierząt”. Dzień ten miał na celu uświadomienie dzieciom, że zwierzęta, które z nami mieszkają i które są obok nas, również mają swoje prawa.

Czytaj więcej...

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodziliśmy 30 września.

Czytaj więcej...

Dnia 28.09.2021r. Grupa "Mróweczki z zeróweczki" wybrała się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej" w Bytowie

Czytaj więcej...

22.09.2021 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z Policjantem. Nasz gość opowiadał dzieciom o bezpieczeństwie na co dzień. Dzieci doskonale radziły sobie odpowiadając na pytania policjanta.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

Czytaj więcej...

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania.