Czytaj więcej...

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.

Czytaj więcej...

Okres wakacji, to czas, na który dzieci czekają ze szczególnym utęsknieniem. 17.06.2021 r odbyło się spotkanie z przedstawicielem Sanepidu z Bytowa, z Panią Beatą, która podczas pogadanki przekazała dzieciom ważne informacje w jaki sposób bezpiecznie spędzić wakacje.

Czytaj więcej...

"Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie w uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie"

Czytaj więcej...

13 maja 2021 roku nasze przedszkolaki poznały kolejny zawód – tym razem  zawód pielęgniarki. Dzieci miały przyjemność gościć w przedszkolu pielęgniarkę - Panią Małgorzatę Brzozowską.

Czytaj więcej...

Dnia 07.05.2021r. odwiedziła pięciolatki i sześciolatki pedagog szkolny. Wspólnie wykonaliśmy następujące eksperymenty: 

Czytaj więcej...

8 maja obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Biblioteki. Święto ma na celu upowszechnianie książek i czytelnictwa oraz podkreślanie roli bibliotek w życiu społecznym i kulturalnym.

Czytaj więcej...

Tradycją przedszkolaków były coroczne wizyty w OSP w Nożynie, podczas których dzieci oglądały wóz i sprzęt strażacki, składały życzenia oraz wręczały własnoręcznie zrobione laurki.

Czytaj więcej...

Książka wprowadza dzieci w tak cudowny świat, rozwija myślenie i słownictwo, dostarcza wspaniałych przeżyć.