Czytaj więcej...

12 października dzieci z oddziału przedszkolnego   grupa- Jeżyki obchodziły „Dzień Bezpiecznego Komputera”. Tego dnia odbyła się pogadanka na temat komputera i internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci.

Czytaj więcej...

Dnia 8 października w naszych oddziałach przedszkolnych odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Przedszkolaki zostały zapoznane z historią ziemniaka, dowiedziały się skąd pochodzi, jak inaczej nazywamy ziemniaki oraz jakie potrawy można z nich przygotować.

Czytaj więcej...

30 września przedszkolaki z grupy „Pszczółek”, „Jeżyków” i „Mróweczek” obchodziły „Dzień Chłopaka”. Ten dzień zasługiwał na uwagę, ponieważ od najmłodszych lat uczymy dzieci aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola.

Czytaj więcej...

21.09.2020rprzedszkolaki z naszej szkoły obchodziły „Światowy Dzień Przedszkolaka”. Już od samego rana panowała wesoła i radosna atmosfera. Impreza udała się znakomicie.

Czytaj więcej...

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom: Nauki, Szacunku, Zabawy, Uśmiechu, Miłości, Troski, Szczęścia, Akceptacji, Zdrowia, Uwagi, Radości, Marzeń, Przyjaciół.

Czytaj więcej...

Przyrządzanie wspólnych posiłków w przedszkolu sprawia wiele przyjemności, integruje grupę, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. 

Czytaj więcej...

15 września  dzieci z przedszkola w grupie  ,,Pszczółki”, „Jeżyki” i „Mróweczki” przyłączyły się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami.

Czytaj więcej...

Adaptacja naszych małych Pszczółek przebiega pomyślnie. Dzieci poznały swoje imiona, kodeks przedszkolaka, plan dnia, pierwsze piosenki, wierszyki. Wspomnieniem wakacji wykonały prace plastyczne....