Czytaj więcej...

W ramach projektu „Razem Łatwiej Pokonywać Przeszkody” dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czarnej Dąbrówce uczniowie utrwalali umiejętności społeczne związane z rozpoznawaniem rodzajów przemocy i sposobami jej zapobiegania.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas I-III od kilku miesięcy uczestniczą w  wyjątkowych spotkaniach z książkami, które pozwalają młodym czytelnikom odkryć moc czytania książek.

Czytaj więcej...

Dzieci z grupy Pszczółki oraz Jeżyki uczestniczą w zajęciach języka angielskiego z projektu „Przedszkole marzeń” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego.

Czytaj więcej...

Dzieci z Grupy Pszczółki uczestniczą w zajęciach ogólnorozwojowych z projektu "Przedszkole marzeń" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego.   

Czytaj więcej...

Dzieci z zerówki biorą udział w zajęciach Robotyki dzięki projektowi "Przedszkole marzeń" współfinansowanego że środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego.

Czytaj więcej...

W tym miesiącu dzieci z klas I-III uczestniczyły w programie edukacyjnym „Zdrowie w Twoich rękach, czyli jak skutecznie zwalczyć smoka Brudo”.