Uczniowie Zespołu Szkół w Nożynie w roku  szkolnym 2019/ 2020

 

Oddziały przedszkolne

 

2,5-3 LATKI

1

Zander Amelia

2

Jackiewicz Celina

3

Gniot Martyna

4

Woronko  Jowita

5

Meler Franciszek

6

Sikorska Nadia

7

Waśniewska Aleksandra

8

Podolski Jan

9

Beger Marcel

10

Jakubek Hanna

11

Okrój Seweryn

12

Piernicka Anastazja

13

Starostecki Nikodem

14

Strathmann Jan

15

Michał Gawin

16

Maja Gańska

17

Mateusz Kreft

 

 

4-5 LATKI

1

Chomacka Olga

2

Główczeska Zofia

3

Jasniak Julian

4

Mallek Marta

5

Nitkowska Paulina

6

Podolska Iga

7

Tomala Antonina

8

Zielonka Jakub

9

Cierzan Barbara

10

Dawidowski Antoni

11

Gawin Zofia

12

Lewandowski Aleksander

13

Marcinkowski Wojciech

14

Nitkowska Natalia

15

Olszewsla Lena

16

Wiskont Alicja

17

Szwarc Olivier

18

Kałczuga Natan

19

Agata Niedzielak

 

 

6 LATKI

1

Biernat Nikola

2

Dallecka Hanna

3

Domaszk Wojciech

4

Gańska Iga

5

Gańska Julia

6

Jaśniak Hanna

7

Labbuda Konrad

8

Mallek Mikołaj

9

Malska Milena

10

Rogalski Kacper

11

Wiskont Aleksander

12

Olszewska Aleksandra

13

Bronk Wiktor

14

Sikorski Filip

 

Szkoła Podstawowa

 

KLASA I

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bolda Dominik

2

Chyrek Ksawery

3

Elwart Wojciech

4

Główczewski Franciszek

5

Gański Witold

6

Malek Bartosz

7

Okrój Daria

8

Podolska Kaja

9

Poniński Olivier

10

Mallek Maurycy

11

Zielonka Wiktoria

12

Marcinkowski Jan

13

Zielonka Filip    

14

Strathmann Gabriel

 

 

KLASA II

Lp.

Nazwisko i imię

1

Ebel Kacper

2

Gański Kacper

3

Lewandowska Natalia

4

Mulik Wojciech

5

Zielonka Marta

6

Ziembińska Magdalena

7

Stromińska Julia

 

 

KLASA III

Lp.

Nazwisko i imię

1

Cierzan Wojciech

2

Elwart Franciszek

3

Gruchała Tomasz

4

Krzewińska Klaudia

5

Łojko  Błażej

6

Pankowski-Zych Fabian   

7

Zander Damian

 

 

KLASA IV

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bronk Oliwia                 

2

Chomacki Marcin

3

Majewska Aleksandra

4

Podolska Maja

5

Szymlek Wojciech       

6

Witkowski Antoni

 

 

KLASA V

Lp.

Nazwisko i imię

1

Cierzan Małgorzata 

2

Domaszk Bartosz

3

Gawin Igor

4

Gruchała Paweł  

5

Grzonka Zuzanna                                         

6

Heron Milena         

7

Kałczuga Bartosz

8

Krzewińska Dominika

9

Malek Wiktor                        

10

Rauchut Diminika 

11

Sadowski Oskar         

12

Szwarc Alan  

13

Strathmann Maja   

 

 

KLASA VI

Lp.

Nazwisko i imię

1

Buczyński Wiktor  

2

Cierzan Michał

3

Cywiński Krzysztof       

4

Dawidowska Oliwia   

5

Gruchała Julia 

6

Jaśniak Jakub                       

7

Kolka Rafał  

8

Lewandowska Paulina         

9

Świerczyński Maciej            

10

Zabrocka Zuzanna    

11

Zabrocki Michał  

12

Zielonka Kinga                    

13

Rogalski Dominik  

14

Cwirko Wiktor       

 

 

KLASA VII

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bulczak Karol

2

Gniot Jakub

3

Gorzelak Julia

4

Lewandowski Damian

5

Malek Kamil

6

Mallek Norbert

7

Podhorodecki Damian

8

Polańska Jagoda

9

Wiszowata Antonina

10

Rogalski Dawid 

 

 

KLASA VIII

Lp.

Nazwisko i imię

1

Buczyński Szymon

2

Cybulska Julia

3

Cywiński Sylwester

4

Labudda Maciej

5

Malek Alicja 

6

Szymlek Maciej