oferta_pracy.jpg

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Nożynie ogłasza nabór na stanowisko sprzątaczki.

WYMAGANIA:

  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
  • wykształcenie co najmniej podstawowe,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność,
  • dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
utrzymanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania a w szczególności:

  • zamiatanie, mycie podłóg,
  • odkurzanie i mycie mebli, parapetów, żaluzji, rolet i innych przedmiotów będących na wyposażeniu klasy czy pomieszczenia,
  • mycie lamp, drzwi,
  • mycie sanitariatów, glazury, umywalek z użyciem środków dezynfekujących,
  • mycie okien i ram,
  • wynoszenie śmieci,
  • dbanie o otoczenie szkoły, obsługa kolonii,
  • inne prace zlecone przez dyrekcję szkoły.

WYMIAR I DATA ZATRUDNIENIA:

  • 1 etat,
  • umowa od 01.09.2020 roku,
  • na czas określony, z możliwością przedłużenia umowy.

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:

  • podanie o pracę,
  • CV,
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie zawodowe,
  • kserokopie świadectw pracy,
  • oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska.

Dokumenty aplikacyjne: podanie o pracę oraz CV należy opatrzyć klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych).

Wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły lub przesłać w terminie do dnia
24 sierpnia 2020 r. na adres: Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Nożynie, Nożyno 40,

77-116 Czarna Dąbrówka z dopiskiem nabór na stanowisko sprzątaczki.

Dokumenty, które wpłyną do szkoły po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.