English German Polish Spanish
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Celem inicjatywy jest popularyzacja wiedzy na temat zasad udzielania pierwszej pomocy osobie, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia.
Kolejny tydzień w grupie maluszków… i nie tylko

Kolejny tydzień w grupie maluszków… i nie tylko

Miniony tydzień minął nam bardzo szybko i bardzo emocjonująco. Znów nasze dzieciaczki brały udział w ciekawych wydarzeniach.
SPOTKANIE Z KRAWCOWĄ  W ,,ZERÓWCE”

SPOTKANIE Z KRAWCOWĄ W ,,ZERÓWCE”

Pani Ewa dziś do nas przybyła, zawód krawcowej nam przybliżyła. Bardzo Pani dziękujemy, spotkanie długo pamiętać będziemy ;-)
Wieczornica poświęcona św. Janowi Pawłowi II

Wieczornica poświęcona św. Janowi Pawłowi II

Dnia 14 października 2018 r. nasza szkoła, wraz z parafią św. Antoniego Padewskiego, włączyła się w obchody kolejnego Dnia Papieskiego.
Życzenia na Dzień Nauczyciela

Życzenia na Dzień Nauczyciela

W imieniu Rodziców Szkoły Podstawowej w Nożynie proszę przyjąć słowa uznania za trud włożony w pracę, która nie tylko kształtuje i wzbogaca wolę młodego pokolenia, ale również formuje postawy i…

Odliczanie

Do Wakacji Zostało :

E-Dziennik

Kalendarz

« Październik 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Sport Painting Toys Books

Konkursy Szkolne

Biblioteka

Znamy Panią Chotomską

Znamy Panią Chotomską...

01 październik 2018
Koło teatralne

Koło teatralne

20 wrzesień 2018
sobota, 16 czerwiec 2018 16:59

Dzień Rodzinki 2018

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Dnia 16.06.2018 r.  na stadionie w Nożynie odbył się Dzień Rodzinki, który na stałe zapisał się w kalendarz imprez naszej szkoły. Jak co roku, jest to dzień podczas którego nauczyciele, rodzice i uczniowie mogą poznać się bliżej.

Program rozpoczął się od przemówień powitalnych Dyrektora Szkoły Pana Sebastiana Gąsiorka, księdza Proboszcza Michała Lal i Wójta Gminy Czarna Dąbrówka Pana Jana Klasa. Po przemówieniach Pan Wójt wraz z Panią Agnieszką Ciszewską podsumowali projekt edukacyjny Akademia Otwartych Umysłów realizowany w naszej szkole. Uczestnikom projektu zostały wręczone prezenty. W dalszej części imprezy wystąpili najmłodsi uczniowie naszej szkoły z oddziału 3-5 latków, którzy jak zwykle porwali wszystkich do zabawy. Następnie zaprezentowała się piątka finalistów konkursu Mam Talent. W głosowaniu wzięli udział wszyscy uczestnicy Dnia Rodzinki. Po zliczeniu głosów zwyciężczynią I edycji Mam Talent, została uczennica klasy III gimnazjum Amelia Malek. W dalszej części mogliśmy obejrzeć występy artystyczne uczniów klas 0-III. Podczas imprezy dzieci mogły korzystać z bardzo wielu atrakcji, pokazów i zabaw m.in.: przejażdżki konne, pokazy rycerskie, strzelenie z łuku, pokazy wozów (straży pożarnej i policji), pokaz militariów, zawody sportowe, malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, piłkarzyki. Niezmiernie dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Dla dzieci przewidziane były lody, kiełbaski, wata cukrowa lub popcorn. Wszystkie atrakcje dostępne były bezpłatnie dzięki wsparciu życzliwych ludzi, którzy wsparli naszą inicjatywę.

 Dziękujemy bardzo  Zapraszamy za rok

Czytany 811 razy

Skomentuj

Zegar

Aktualności

Kartka z Kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
20 Października 2018
Imieniny obchodzą
Irena, Kleopatra, Jan
Do końca roku zostało 73 dni.
Zodiak: Waga

Nasze Podróże

Polecamy

 

Facebook

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Nożynie

Tel-fax: 59 82 12 685

Tel: 59 82 12 640

 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Licznik odwiedzin

211324
DzisiajDzisiaj5
WczorajWczoraj271
W tym tygodniuW tym tygodniu2008
W tym miesiącuW tym miesiącu6222
OgółemOgółem211324
Copyright 2017 - Szkoła Podstawowa w Nożynie - All rights reserved