Czytaj więcej...

Data 10 stycznia 2020 roku wpisze się na stałe w karty historii naszej szkoły. Tego dnia społeczność Gminy Czarna Dąbrówka świętowała wielką uroczystość – nadanie Szkole Podstawowej w Nożynie imienia Świętego Jana Pawła II.

Czytaj więcej...

6 stycznia 2020 roku odbył się w Nożynie Orszak Trzech Króli. Organizatorem orszaku była parafia św. Antoniego Padewskiego a nasza szkoła współtworzyła to wspaniałe dzieło, które łączy ludzi.

Czytaj więcej...

Szła kolęda w noc grudniową, pukała do drzwi i wołała, żeby ludzie do stajenki szli... Jednym z najpiękniejszych zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia jest śpiewanie kolęd.

Czytaj więcej...

Chociaż za oknem śniegu brak to w naszej szkole zapanował już świąteczny nastrój. Dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkowe czapki.

Czytaj więcej...

20.11.2019 był bardzo ważnym dniem dla naszych najmłodszych dzieci bowiem w tym dniu w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

Czytaj więcej...

08 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości na pamiątkę uczczenia 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

Od trzech lat nasza szkoła wraz z parafią św. Antoniego w Nożynie organizuje Bal Świętych, w dzień poprzedzający uroczystość Wszystkich Świętych.

Czytaj więcej...

W dniu 30 października w naszych oddziałach  przedszkolnych obchodziliśmy „Dzień Dyni”. Dzieci poznały wielką różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat.