Czytaj więcej...

1 grudnia jest Światowym Dniem Walki z HIV/AIDS.  W związku z tym uczniowie klas VII i VIII przygotowali tablice informacyjną i  plakaty przybliżające nas do problematyki związanej z zakażeniami wirusem HIV i chorobą AIDS.

Czytaj więcej...

„Andrzejki” to impreza, która co roku cieszy się w naszej szkole dużą popularnością zarówno wśród tych najmłodszych jak i tych nieco starszych. W czwartek 28 listopada odbyły się  andrzejki dla klas I –III.

Czytaj więcej...

Tegoroczny wieczór andrzejkowy połączyliśmy ze wspólnymi wróżbami dziewcząt i chłopców oraz dyskoteką. Uczestnicy zabawy tańczyli przy ulubionych utworach oraz próbowali odgadnąć swoją przyszłość z kształtów, gwiazd i kolorów. 

Czytaj więcej...

Dziękuję, nie palę! -Takie hasło towarzyszyło tegorocznej akcji związanej ze Światowym Dniem Rzucania Palenia. Nasi uczniowie w tym dniu realizowali zadanie z zakresu profilaktyki antynikotynowej.

Czytaj więcej...

W tym dniu przypomnieliśmy  Wam magiczne słowa proszę, dziękuję, przepraszam. Ich używanie powoduje, że jesteśmy pozytywnie postrzegani i łatwiej nam nawiązać pozytywne relacje z innymi. 

Czytaj więcej...

12 listopada 2019 roku uczniowie klasy IV uczestniczyli w grze matematycznej „Jesienny spinner”. Zadanie polegało na właściwym zapisywaniu liczb arabskich i rzymskich.

Czytaj więcej...

Dnia 06.11.2019r. odbyło się w szkole spotkanie z cyklu "Szkoła dla każdego". w którym udział wzięli rodzice, uczniowie i nauczyciele.

Czytaj więcej...

Ekonomia i gospodarka to tematy nie często poruszane na lekcjach w szkole, a przecież ważne, bo dotyczące każdego. W środę 30 października uczniowie naszej szkoły mieli okazję przybliżyć sobie nieco te zagadnienia.