Czytaj więcej...

Święta Bożego Narodzenia to dla każdego ważny czas zadumy, ale również czas trwania w tradycji. Aby dzieci mogły poczuć magię Świąt również w szkole, w ostatnim tygodniu odbył się  konkurs bożonarodzeniowy.

Czytaj więcej...

12 grudnia 201 9r. odbył się VI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Jasieniu i Stowarzyszenie "Nazaret" w Bytowie.

Czytaj więcej...

2 grudnia uczennice klasy VIII wzięły udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS, który został zorganizowany przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Bytowie.

Czytaj więcej...

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia, dzieci  z klas I-III brały udział w konkursie plastycznym pt.”Mój przyjaciel Miś”.

Czytaj więcej...

W  siódmej  edycji  konkursu  recytatorskiego  poezji św. Jana Pawła II uczestniczyło 15 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy.

Czytaj więcej...

W klasie V został zorganizowany konkurs, pt. ,,Mój wymarzony zawód'', który polegał na stworzeniu pomieszczenia związanego z wybranym, wymarzonym zawodem.

Czytaj więcej...

14 listopada 2019 roku  przeprowadziliśmy szkolne eliminacje do VII Międzyszkolnego Konkursu Poezji św. Jana Pawła II. Uczestniczyło w nim siedmioro uczniów.

Czytaj więcej...

Z okazji "Światowego Dnia Krajobrazu" w naszej szkole odbył się konkurs geograficzny "Mój Krajobraz". Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli w nim udział.