Czytaj więcej...

6 grudnia to dzień długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia nasze ,,Mróweczki z Zeróweczki” i uczniowie kl.I w piątkowy poranek wysłuchały zabawnego świątecznego opowiadania.

Czytaj więcej...

27 listopada  nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość – kim będę w przyszłości”. 

Czytaj więcej...

W miniony wtorek (26.11.2019r.) naszą szkołę odwiedzili żołnierze z Morskiej Jednostki Rakietowej w Siemirowicach – Drużyna Rozpoznawcza dowodzona przez bsmt Michała Dawida.

Czytaj więcej...

W dniu 25.11.2019 r. nasze przedszkolaki z grupy Pszczółeczki, Jeżyki oraz Mróweczki z Zeróweczki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Czytaj więcej...

,,Mróweczki”, jak to pracowite mrówki nawet podczas relaksu nie próżnują. Tym razem postanowiły zrelaksować się w sposób malarski.

Czytaj więcej...

W czwartek 7 listopada w ,,zerówce” odbyły się kolejne zajęcia z innowacji pedagogicznej. Tym razem nasze ,,Mróweczki” zapoznały się z muzyką HIP-HOP.

Czytaj więcej...

,,Mróweczki” bardzo lubią słuchać bajek, zwłaszcza, gdy te bajeczki czytają im zaproszeni goście. W bieżącym tygodniu odwiedziła nas Pani Angelika - mama Nikoli oraz Pan Dyrektor.

Czytaj więcej...

W środę 23 października gościliśmy w naszym przedszkolu i w klasach I- III Pana Policjanta z posterunku w Czarnej Dąbrówce. Pan Policjant przyszedł do nas by przybliżyć dzieciom swój zawód.