Czytaj więcej...

Ostatni czwartek karnawału to "Zapusty", wedle tradycji to dzień, w którym możemy sobie pozwolić na małe "co nieco". Nasze przedszkolaki z przyjemnością spałaszowały pyszne pączki. 

Czytaj więcej...

,,Mróweczki z Zeróweczki” kolejne zajęcia z innowacji miały. Bardzo pięknie się do niej przygotowały.

Czytaj więcej...

Dla przedszkolaków Walentynki to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mogą spędzać czas. Były ogłoszone wyniki konkursu "Kartka na Walentynki".

Czytaj więcej...

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. 06.02.2020r odbył się " bal karnawałowy” w naszych oddziałach przedszkolnych.

Czytaj więcej...

Jest nam niezmiernie miło, że Rodzice angażują się w codzienne zajęcia przedszkolaków. Tym razem w ramach akcji ,,Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato…” ,,Mróweczki z Zróweczki” 05 lutego odwiedziła Pani Kamila – mama Olka.

Czytaj więcej...

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka. Tradycją naszego przedszkola stało się wspólne świętowanie, które sprzyja nie tylko integracji i uspołecznieniu, ale jest okazją do świetnej zabawy. 

Czytaj więcej...

Wie o tym mama, wie o tym tata, wie o tym nawet mały Krzyś, że ,,Mróweczki z Zeróweczki” są ,,ciekawskie” nie od dziś.

Czytaj więcej...

6 grudnia to dzień długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia nasze ,,Mróweczki z Zeróweczki” i uczniowie kl.I w piątkowy poranek wysłuchały zabawnego świątecznego opowiadania.