Czytaj więcej...

W tym roku po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Szlachetna Paczka‘’. Przez cały grudzień nasze pociechy sprzedawały własnoręcznie zrobione kartki świąteczne.

Czytaj więcej...

Grupa wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką nauczycieli odwiedziła schronisko dla zwierząt w Przyborzycach. Wolontariusze przekazali w imieniu całej społeczności szkolnej zebrane dary.

Czytaj więcej...

W naszej szkole z dużym zaangażowaniem Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło akcję zbierania karmy dla psów ze schroniska Azyl w Przyborzycach.

Czytaj więcej...

Młodsze Koło Wolontariatu odwiedziło Jeżyki z akcją ,,Spotkanie ze światem bajek i wyobraźni”. Książka jest nieocenionym źródłem wiedzy a jej częste czytanie wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas I - III uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez Młodsze Koło Wolontariatu, których głównym tematem była przyjaźń i koleżeństwo.

Czytaj więcej...

Jak co roku przed uroczystością Wszystkich Świętych wolontariusze, wybrali się 29.10.2019r. na  pobliski cmentarz w Nożynie.

Czytaj więcej...

Dnia 23 października uczniowie kl.4-8 uczestniczyli w spotkaniu, którego celem była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży wiedzy o wolontariacie, zasadach organizacji zbiórek i akcji charytatywnych.

Czytaj więcej...

Zamieszczamy Regulamin Szkolnego Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Nożynie. Prosimy wszystkich wolontariuszy o zapoznanie się z regulaminem.