Czytaj więcej...

W poniedziałek, 16.12.2019r. w Rokitach odbył się Turniej Mikołajkowy, w którym wzięli udział przedstawiciele klas I-III.

Czytaj więcej...

30 listopada o godz. 11:00 odbyły się III biegi przełajowe z cyklu  Grand Prix Czarnej Dąbrówki. W ten chłodny poranek naszą szkołę reprezentowało kilkunastu zawodników.

Czytaj więcej...

Wielki sukces naszych dziewczyn. Zajmujemy II miejsce w powiecie bytowskim. W środę 11.12 gościliśmy w Tuchomiu gdzie rozegraliśmy 3 spotkania. 

Czytaj więcej...

W ramach dofinansowania ze środków MSiT z programu KLUB nasi zawodnicy mogą trenować na sprzęcie lekkoatletycznym. Jak widać na zdjęciach sprzęt ten jest wykorzystywany w 100%.

Czytaj więcej...

Kolejny sukces naszych dziewczyn! W "mikołajkowy piątek" dziewczyny z naszej szkoły zdobyły I miejsce w półfinałach powiatu bytowskiego w dwóch ogniach.

Czytaj więcej...

Dziś 23 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły będący zawodnikami Uczniowskiego Klubu Sportowego "Gryf" wzięli udział w zawodach Taekwondo w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...

Tym razem do rywalizacji przystąpili zawodnicy urodzeni w  latach 2009 i młodsi. Dla tych roczników przewidziano rozgrywki w dwa ognie usportowione.

Czytaj więcej...

Za nami II etap biegów Grand Prix Czarnej Dąbrówki. Zawody odbyły się w sobotę 16.11. O godzinie 11 wystartowały maluszki 2014 a kończyli chłopcy z rocznika 2005. Z nasze szkoły wystartowało 26 uczniów.