Czytaj więcej...

Od 27 stycznia 2020 roku ruszyła kolejna akcja SKS. W Naszej szkole nic się nie zmieniło i nadal prowadzone są dwie grupy SKS i UKS.

Czytaj więcej...

Wielki sukces naszych dziewczyn. Zajmujemy II miejsce w powiecie bytowskim. W środę 11.12 gościliśmy w Tuchomiu gdzie rozegraliśmy 3 spotkania. 

Czytaj więcej...

12 lutego w Czarnej Dąbrówce rozegrany został turniej mini piłki ręcznej. Do rozgrywek przystąpiły 4 szkoły. Zarówno chłopcy jaki i dziewczyny zajęli 3 miejsca. Wygrywając tylko z szkoła z Jasienia. 

Czytaj więcej...

Kolejny sukces naszych dziewczyn! W "mikołajkowy piątek" dziewczyny z naszej szkoły zdobyły I miejsce w półfinałach powiatu bytowskiego w dwóch ogniach.

Czytaj więcej...

Dnia 31.01.2020 odbyły się w Rokitach Gminne zawody w mini piłce siatkowej dla kl. IV-VI chłopców i dziewcząt. Nasza szkoła przystąpiła do każdej z grup.

Czytaj więcej...

Tym razem do rywalizacji przystąpili zawodnicy urodzeni w  latach 2009 i młodsi. Dla tych roczników przewidziano rozgrywki w dwa ognie usportowione.

Czytaj więcej...

W poniedziałek, 16.12.2019r. w Rokitach odbył się Turniej Mikołajkowy, w którym wzięli udział przedstawiciele klas I-III.

Czytaj więcej...

30 listopada o godz. 11:00 odbyły się III biegi przełajowe z cyklu  Grand Prix Czarnej Dąbrówki. W ten chłodny poranek naszą szkołę reprezentowało kilkunastu zawodników.