Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 rozpoczęliśmy uroczystą mszą świętą, która odbyła się dzień wcześniej 23 czerwca o godzinie 10.30 w kościele p.w. św. Antoniego Padewskiego w Nożynie.
Następnego dnia o godz. 8.30 odbyła się druga część uroczystości, w której uczestniczyła społeczność szkolna: uczniowie klas I-VIII, rodzice , grono pedagogiczne i zaproszeni goście. Pan Dyrektor Sebastian Gąsiorek pożegnał ósmoklasistów, przywołując wcześniejsze lata z ich edukacji i życia szkolnego. Następnie podsumował miniony rok szkolny i wspólnie z przedstawicielem organu prowadzącego szkołę panią Pauliną Klejna, podziękował wszystkim za zaangażowanie w naukę i pracę w minionym roku szkolnym. Przyznano również tytuły i wyróżnienia. Prymusami Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II zostali uczniowie klasy VII: Bartosz Kałczuga i Wiktor Malek. Po raz kolejny w historii szkoły przyznano Nagrodę Dyrektora Szkoły. W tym roku otrzymało ją dwoje uczniów: Stanislawa Yaroshenko i Oskar Sadowski. Gratulujemy! Kolejnym punktem uroczystości było pożegnanie absolwentów. Pan dyrektor wręczył im świadectwa, dyplomy oraz nagrody książkowe. Po czym uczniowie klasy ósmej po raz ostatni zaprezentowali społeczności szkolnej część artystyczną i podziękowali wszystkim za trud, wysiłek i poświęcenie, które włożono w ich wychowanie. Następnie wręczono dyplomy i nagrody uczniom klas I-VII. Podsumowano również Turniej Wiedzy, w którym zwyciężyli uczniowie klasy ósmej i czwartej.
Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia 1 września!
https://spnozyno.czarnadabrowka.com.pl/index.php/uroczystosci/2305-zakonczenie-roku-szkolnego-2021-2022?tmpl=component&print=1&layout=default#sigProIdcb72fc801e