koledy.jpg

12 grudnia 201 9r. odbył się VI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Jasieniu i Stowarzyszenie "Nazaret" w Bytowie.

Wśród 49 uczestników z 15 szkół powiatu bytowskiego naszą szkołę godne reprezentowało 5 uczniów z klas od I do V. Wojtek Elwart z kl. I wystąpił w kategorii kl. I i II  i zdobył wyróżnienie wśród 13 uczestników. Damian Zander z kl. III zajął I miejsce w 11 osobowej grupie z kl. III i IV.

W najliczniejszej grupie 15 wokalistów z kl. IV i V wystąpiły uczennice z kl. V.  Dominika Krzewińska i Małgosia Cierzan zdobyły wyróżnienia a Zuzanna Grzonka dyplom za udział. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki i słodycze.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów scenicznych. Chętnych do wysłuchania naszych uczestników zapraszamy na Wieczór kolęd w naszej szkole dniu 19 grudnia 2019r. o godzinie 17.