120926723_789640128275606_266567352314220846_n.jpg

Rozwój technologiczny jest bardzo ważny w Naszej szkole dlatego też urozmaicamy zajęcia przy pomocy "magicznego dywanu", tabletów i różnorodnych gier edukacyjnych.

Podczas lekcji języka angielskiego uczniowie z chęcią biorą udział w grze "Kahoot", dzięki której powtarzają słownictwo, wyrażenia i konstrukcje gramatyczne. Ci, którzy znajdą się na podium w rankingu klasowym otrzymują jedną z wcześniej ustalonych nagród, może to być m.in. ocena, plus, naklejka lub pieczątka. Z pewnością jest to jedno z ulubionych sposobów urozmaicenia zajęć językowych. Uczniowie doświadczają wielu emocji i do samego końca mają szansę na wygraną. Co więcej, nasi najmłodsi uczniowie z grup przedszkolnych mogą rozwijać swoje umiejętności językowe za pomocą "magicznego dywanu" - rzutnik wyświetla na podłodze różnego rodzaju gry i zadaniem dzieci jest wskoczenie na odpowiednie miejsca i udzielenie poprawnej odpowiedzi. Na ostatnich zajęciach najmłodsi utrwalili kolory w j. angielskim. Z ogromną ochotą i ekscytacja wskakiwali na kolorowe baloniki, łapali diamenty i grali na tęczowym pianinie.

Tego typu zajęcia będą regularnie kontynuowane w Naszej szkole, tak aby dzieci oswoiły się z wszelkiego rodzaju nowinkami technologicznymi i w przyszłości z łatwością się nimi posługiwały.