English German Polish Spanish
Kolejny tydzień w grupie maluszków… i nie tylko

Kolejny tydzień w grupie maluszków… i nie tylko

Miniony tydzień minął nam bardzo szybko i bardzo emocjonująco. Znów nasze dzieciaczki brały udział w ciekawych wydarzeniach.
SPOTKANIE Z KRAWCOWĄ  W ,,ZERÓWCE”

SPOTKANIE Z KRAWCOWĄ W ,,ZERÓWCE”

Pani Ewa dziś do nas przybyła, zawód krawcowej nam przybliżyła. Bardzo Pani dziękujemy, spotkanie długo pamiętać będziemy ;-)
Wieczornica poświęcona św. Janowi Pawłowi II

Wieczornica poświęcona św. Janowi Pawłowi II

Dnia 14 października 2018 r. nasza szkoła, wraz z parafią św. Antoniego Padewskiego, włączyła się w obchody kolejnego Dnia Papieskiego.
Życzenia na Dzień Nauczyciela

Życzenia na Dzień Nauczyciela

W imieniu Rodziców Szkoły Podstawowej w Nożynie proszę przyjąć słowa uznania za trud włożony w pracę, która nie tylko kształtuje i wzbogaca wolę młodego pokolenia, ale również formuje postawy i…
Rekolekcje GPS dla kandydatów do bierzmowania

Rekolekcje GPS dla kandydatów do bierzmowania

W dniach 12 i 13 października, kandydaci do bierzmowania z Nożyna i Czarnej Dąbrówki uczestniczyli w rekolekcjach GPS, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Nożynie.

Odliczanie

Do Wakacji Zostało :

E-Dziennik

Kalendarz

« Październik 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Sport Painting Toys Books

Konkursy Szkolne

Biblioteka

Znamy Panią Chotomską

Znamy Panią Chotomską...

01 październik 2018
Koło teatralne

Koło teatralne

20 wrzesień 2018

Uczniowie

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Nożynie w roku  szkolnym 2017/ 2018

 

Oddziały przedszkolne

 

Oddział przedszkolny 3 – 5 latków:

Lp.

Nazwisko i imię

1

Biernat Nikola

2

Bronk Wiktor

3

Chomacka Olga

4

Dallecka Hanna

5

Domaszk Wojciech

6

Gańska Iga  

7

Gańska Julia 

8

Gański Witold

9

Gawin Zofia

10

Jaśniak Hanna

11

Malek Bartosz

12

Mallek Maurycy

13

Mallek Mikołaj

14

Malska Milena  

15

Nitkowska Paulina

16

Olszewska Aleksandra

17

Tomala Antonina

18

Wiskont Aleksander

19

Wiskont Alicja

20

Zielonka Jakub

21

Danowski Mateusz

22

Sikorski Filip

23

Borowiecka Lena

 

oddział przedszkolny 5–6 latków

oddział „0”

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bolda Dominik

2

Ebel Kacper

3

Elwart Wojciech

4

Gański Kacper

5

Główczewski Franciszek

6

Lewandowska Natalia

7

Mulik Wojciech

8

Okrój Daria

9

Podolska Kaja

10

Poniński Olivier

11

Stromińska Julia    

12

Zielonka Marta

13

Zielonka Wiktoria

14

Ziembińska Magdalena

 

Klasa I

Lp.

Nazwisko i imię

1

Cierzan Wojciech

2

Elwart Franciszek

3

Gruchała Tomasz

4

Krzewińska Klaudia

5

Łojko  Błażej

6

Pankowski-Zych Fabian   

7

Zander Damian

 

Klasa II:

Lp.

Nazwisko i imię

1

Bronk Oliwia                 

2

Chomacki Marcin

3

Majewska Aleksandra

4

Mallek Adam

5

Podolska Maja

6

Szymlek Wojciech       

7

Witkowski Antoni

 

Klasa III:

Lp.

Imię i nazwisko

1

Borowiecki Jakub        

2

Cierzan Małgorzata 

3

Domaszk Bartosz

4

Gawin Igor

5

Gruchała Paweł  

6

Grzonka Zuzanna                                        

7

Heron Milena         

8

Kałczuga Bartosz

9

Krzewińska Dominika

10

Malek Wiktor                        

11

Radziszewski Kacper

12

Rauchut Diminika 

13

Sadowski Oskar         

 

Klasa IV

Lp.

Imię i nazwisko

1

Buczynski Wiktor 

2

Cierzan Michał

3

Cywiński Krzysztof       

4

Dawidowska Oliwia   

5

Gruchała Julia 

6

Jaśniak Jakub                       

7

Kolka Rafał  

8

Lewandowska Paulina         

9

Świerczyński Maciej            

10

Zabrocka Zuzanna    

11

Zabrocki Michał  

12

Zielonka Kinga                    

 

Klasa V:

Lp.

Imię i nazwisko

1

Bulczak Karol

2

Gniot Jakub

3

Gorzelak Julia

4

Lewandowski Damian

5

Malek Kamil

6

Mallek Norbert

7

Podhorodecki Damian

8

Polańska Jagoda

9

Wiszowata Antonina

 

Klasa VI:

Lp.

Imię i nazwisko

1

Buczynski Szymon

2

Cybulska Julia

3

Cywiński Sylwester

4

Labudda Maciej

5

Malek Alicja 

6

Szymlek Maciej

 

Klasa VII:

Lp.

Imię i nazwisko

1

Bulczak  Karolina

2

Domaszk Agata

3

Gorzelak Wojciech

4

Kolka Monika

5

Kopp-Ostrowski Lucjan

6

Majewski Jakub

7

Mulik Wiktoria

8

Simlat Paulina

9

Wolski Kacper  

10

Zabrocka Aleksandra

 

Oddziały gimnazjalne

 

Klasa II

Lp.

Imię i nazwisko

  1.  

Cywińska Katarzyna

  1.  

Dawidowski Dawid

  1.  

Grabińska Weronika  

  1.  

Jakubek Bartosz

  1.  

Jakubek Julia

  1.  

Jandernal Jakub

  1.  

Simlat Patrycja

  1.  

Techlowska Emilia

 

Klasa III

Lp.

Imię i nazwisko

1

Bułak Marcela

2

Cybulska Wiktoria

3

Cybulski Dawid

4

Dallecka Zuzanna

5

Ekman Agnieszka

6

Kolka Filip

7

Malek  Amelia

8

Sadowska Aleksandra

9

Setera Marta

10

Wolska Kinga     

 

Zegar

Aktualności

Kartka z Kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
16 Października 2018
Światowy Dzień Żywienia i Walki z
Głodem
Imieniny obchodzą
Florentyna, Ambroży, Gaweł
Do końca roku zostało 77 dni.
Zodiak: Waga

Nasze Podróże

Polecamy

 

Facebook

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Nożynie

Tel-fax: 59 82 12 685

Tel: 59 82 12 640

 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Licznik odwiedzin

210057
DzisiajDzisiaj178
WczorajWczoraj563
W tym tygodniuW tym tygodniu741
W tym miesiącuW tym miesiącu4955
OgółemOgółem210057
Copyright 2017 - Szkoła Podstawowa w Nożynie - All rights reserved